معرفی اجمالی:

سایت ساده: در عرض ۵ دقیقه از بین۱۵۰۰ قالب پیش فرض قالب مورد نظر خود را انتخاب،و محتوای دلخواه خود را جایگزین محتوای موجود در قالب پیشفرض نمایید.در این سیستم شما قادر به ایجاد طرح و گرفایک دلخواه برای سایت خود و یا امکان ایجاد سطح دسترسی مختلف برای کاربران نخواهید بود.

سایت نیمه حرفه ای: سایت های نیمه حرفه ای نیز مشابه سایت های ساده میباشد با این تفاوت که در این سیستم شما به صورت بی نهایت می توانید به قابلیت های سایت خود بیفزایید،سیستم گفتگو آنلاین اضافه کنید،فرم بسازید و هزاران قابلیت قابل نصب دیگه و این سایت ها توسط cms یعنی سیستم های مدیریت محتوای متن باز طراحی میشوند که به شما تاحدی اجازه شخصی سازی طرح و استایل سایت را میدهند و همچنین میتوانید برای کاربران خود سطح دسترسی ایجاد کنید البته  در حد اینکه مجاز به دیدن فلان صفحه باشد یا خیر.

سایت های حرفه ای: این سایت ها بر اساس ایده ذهنی شما و یا الگو هایی که معرفی میکنید ساخته میشوند.یعنی هرچه در ذهن خود درباره سایتتان می پرورانید را میتوانید در این سیستم توسط کارشناسان ما پیاده سازی کنید و امکانات فراوان و غیر قابل مقایسه ای هم دارد.همچنین میتوانید سایتی را به عنوان الگو معرفی کنید تا دقیقا مثل آن برای شما طراحی شود.

پرتال سازمانی پنل آیس+: دقیقا مشابه همان سایت های حرفه ای میباشد با این تفاوت که با دارا بودن برخی امکانات خاص و ویژه ،برای شرکت ها،سازمان ها و همچنین کسانی که سایت با امکانات ویژه میخواهند مناسب تر است.

فروشگاه اینترنتی: یه فروشگاه آنلاین با درگاه پرداخت،سبد خرید و تمام امکانات مورد نیاز یک فروشگاه که بر اساس ایده ذهنی شما و یا الگویی که معرفی میکنید ساخته میشود.

سرویس وبلاگدهی: همین مقدار بگویم که از سرویس های وبلاگدهی موجود که مشهور نیز هستند مثل بلاگفا و نظائر آن پیشرفته تر است و برای مدارس نیز بسیار کاربرد دارد.

جامعه مجازی: ایجاد چتروم اختصاصی،شبکه اجتماعی و فیس بوک و یا انجمن گفتگو که میتوان به صورت عمومی و یا خصوصی برای کارکنان یک اداره یا شرکت عرضه کرد.


مطالعه تشریح کامل سرویس های آکان:

انواع سایت های ساده،نیمه حرفه و حرفه ای

پرتال سازمانی و سیستم های اداری تحت وب

فروشگاه های اینترنتی

سرویس های وبلاگدهی